چگونه لپ تاپ بخریم
پاسخ به سوالات متداول شما
سؤالات شما در خصوص نگهداری و خرید لپ تاپ در این بخش پاسخ داده خواهد شد

اول صداقت

تلیا سرویس

ما خود را در کنار و مشاور مشتریان می‌دانیم، در مورد همه چیز حقیقت را به شما خواهیم گفت حتی اگر برخی همکاران دروغ را ترجیح بدهند و منافع کوتاه مدتی از این راه کسب کنند

پس هنگام مراکز نمایندگی‌ كشور تماس با ما آماده شنیدن حقایق باشید،نه تعریف و تمجید بی جا از هر چیز

با مراجعه به یک مرکز معتبر و دریافت خدمات مورد اعتماد بسیاری از مشکلات بعدی قابل جلوگیری هستند اطلاعات بیشتر >>

دریافت بهترین اطلاعات

دریافت اطلاعات در مورد لپ تاپ‌های با کارایی بالا که به دلایل مختلف قیمت آنها بهینه شده است و در واقع افت قیمت داشته‌اند به شما کمک می‌کند تا بهترین تصیم را در خصوص به روز رسانی سیستم خود بگیرید، این اخبار را از ما دریافت کنید

چرا لپ تاپ ناگهان خاموش می‌شود و علت هنگ کردن لپ تاپ چیست؟ 

 

علت هنگ کردن لپ تاپ به دو دسته کلی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می‌شود. برخی ویروس‌ها می‌توانند موجب هنگ کردن لپ تاپ شوند این ویروس‌ها گاهی با اتصال به اینترنت فعال می‌شوند و تمام توان CPU لپ تاپ را اشغال کرده و موجب هنگ کردن لپ تاپ می‌شوند و گاهی نیز خود به خود فعال شده لپ تاپ هنگ می‌کند.

گعلت دیگر هنگ کردن لپ تاپ، مشکلات سخت افزاری لپ تاپ است مثلا در برخی لپ تاپ‌ها خصوصاً در لپ تاپ سونی خرابی و یا مشکل چیپ گرافیک می‌تواند موجب هنگ کردن لپ تاپ شود در این حالت تصویر لپ تاپ ثابت شده و هیچ کاری نمی‌توان انجام داد. البته گرمای زیاد لپ تاپ هم می‌تواند موجب این مشکل بشود.

در برخی موارد نیز به دلیل مشکلات چیپ گرافیک پس از آنکه تصویر لپ تاپ ثابت شده یا لپ تاپ هنگ می‌کند، لپ تاپ ناگهان خاموش می‌شود.

البته برخی ویروس‌ها هم می‌توانند موجب خرابی سخت افزار لپ تاپ شوند که در این مورد در مقاله تأثیر ویروس‌ها بر سخت افزار لپ تاپ توضیح دادیم.

برای مطرح کردن مشکلات و سؤالات خود  در خصوص مشکلات لپ تاپ می‌توانید با بخش تعمیرات تلیا سرویس تماس بگیرید، کارشناسان بخش تعمیرات مشکل شما را بی کم و کاست به اطلاع شما می‌رسانند.
امیدوارم مطلب فوق برای کاربران و همکاران محترم مفید باشد.


وحید پارسی
کارشناس بخش تعمیرات
تلیا سرویس

نقل مطلب با ذکر منبع و لینک بلا مانع و تنها در این صورت شایسته شأن شما است