چگونه لپ تاپ بخریم
پاسخ به سوالات متداول شما
سؤالات شما در خصوص نگهداری و خرید لپ تاپ در این بخش پاسخ داده خواهد شد

اول صداقت

تلیا سرویس

ما خود را در کنار و مشاور مشتریان میدانیم، در مورد همه چیز حقیقت را به شما خواهیم گفت حتی اگر برخی همکاران دروغ را ترجیح بدهند و منافع کوتاه مدتی از این راه کسب کنند

پس هنگام مراکز نمایندگی‌ كشور تماس با ما آماده شنیدن حقایق باشید،نه تعریف و تمجید بی جا از هر چیز

با مراجعه به یک مرکز معتبر و دریافت خدمات مورد اعتماد بسیاری از مشکلات بعدی قابل جلوگیری هستند اطلاعات بیشتر >>

دریافت بهترین اطلاعات

دریافت اطلاعات در مورد لپ تاپ‌های با کارایی بالا که به دلایل مختلف قیمت آنها بهینه شده است و در واقع افت قیمت داشته‌اند به شما کمک میکند تا بهترین تصیم را در خصوص به روز رسانی سیستم خود بگیرید، این اخبار را از ما دریافت کنید

آپدیت بایاس لپ تاپ دل،‌نصب ویندوز 7 روی لپ تاپ و خاموش شدن و روشن نشدن لپ تاپ دل و ...

 

اولا برخی از کسانی که ویندوز 7 نسخه 64 بیت روی لپ تاپ‌های دل، خصوصاً سری DELL Vostro نصب کرده‌اند به مشکل بایاس برخورد‌ه‌اند! یعنی در حین نصب ویندوز 7 لپ تاپ به حالت کما رفته و بعد از restart نیز دیگر روشن نشده است! بعضی‌ها هم خودشان بعد از نصب ویندوز برنامه آپدیت بایاس را اجرا کرده‌اند که این امر نیز باعث خاموش شدن لپ تاپ و روشن نشدن آن شده است.
بنابراین اولا توصیه میکنیم از ویندوز 7 نسخه 64 بیت برای لپ تاپ استفاده نکنید، دوماً تا حد امکان از آپدیت بایاس خودداری کنید!
انشاء الله در مقاله دیگری در خصوص آپدیت بایاس، شیوه‌های نرم افزاری و سخت افزاری آپدیت بایاس توضیح خواهیم داد، اما اصولا آپدیت بایاس لپ تاپ ممکن است موجب بروز مشکلی شود که دستگاه شما دیگر روشن نشود! البته در هر حال میتوان به عنوان آخرین گزینه بایاس لپ تاپ را بصورت سخت افزاری برنامه ریزی (پروگرام) نمود!
تلیا سرویس با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه آپدیت بایاس و جامع ترین بانک فایل‌های پروگرام بایاس، میتواند در این زمینه یاری رسان شما باشد!
جهت سؤال و هماهنگی در این زمینه میتوانید با بخش تعمیرات تلیا سرویس تماس بگیرید


وحید اصفهانی
کارشناس ارشد بخش تعمیرات
تلیا سرویس

نقل مطلب با ذکر منبع و لینک بلا مانع و تنها در این صورت شایسته شأن شما است