چگونه لپ تاپ بخریم
پاسخ به سوالات متداول شما
سؤالات شما در خصوص نگهداری و خرید لپ تاپ در این بخش پاسخ داده خواهد شد

اول صداقت

تلیا سرویس

ما خود را در کنار و مشاور مشتریان میدانیم، در مورد همه چیز حقیقت را به شما خواهیم گفت حتی اگر برخی همکاران دروغ را ترجیح بدهند و منافع کوتاه مدتی از این راه کسب کنند

پس هنگام مراکز نمایندگی‌ كشور تماس با ما آماده شنیدن حقایق باشید،نه تعریف و تمجید بی جا از هر چیز

با مراجعه به یک مرکز معتبر و دریافت خدمات مورد اعتماد بسیاری از مشکلات بعدی قابل جلوگیری هستند اطلاعات بیشتر >>

دریافت بهترین اطلاعات

دریافت اطلاعات در مورد لپ تاپ‌های با کارایی بالا که به دلایل مختلف قیمت آنها بهینه شده است و در واقع افت قیمت داشته‌اند به شما کمک میکند تا بهترین تصیم را در خصوص به روز رسانی سیستم خود بگیرید، این اخبار را از ما دریافت کنید

چرا لپ تاپ ناگهان خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود و علت داغی لپ تاپ و خرابی تصویر لپ تاپ

 

تصویر زیر مربوط به یکی از هیت سینک‌های فن یک لپ تاپ ایسر Acer است. گرد و خاک و پرز موکت و لباس موجب آلودگی رادیاتور هیت سینک شده و فن لپ تاپ بی اثر میشود، گاهی اوقات نیز این کرک و پرز در بین پره‌های فن لپ تاپ گیر کرده و فن را از بالانس خارج میکند. در این حالت شافت فن لپ تاپ نیز دچار آسیب دیدگی شده و دیگر تعمیر یا سرویس فن لپ تاپ جوابگوی مشکل نخواهد بود.
Acer Laptop Repair
آلودگی هیت سینک موجب عملکرد ناقص فن شده و لپ تاپ شما داغ کار میکند،‌ معمولا ( و نه همیشه) اولین قطعه‌ای که آسیب میبیند چیپ گرافیک (کارت گرافیک) لپ تاپ است، در این حالت ابتدا تصویر لپ تاپ شما روی ال سی یا ال ای دی،‌ چند تایی یا خراب نشان داده شده و بعد از مدتی ممکن است لپ تاپ شما خاموش شده و دیگر لپ تاپ روشن نشود.
بنابراین باز هم توصیه میکنیم اولا لپ تاپ خودتان را روی یک سطح صاف و تمیز بگذارید،‌ دوما اگر دیدید لپ تاپ شما بی جهت و ناگهان خاموش میشود دیگر آنرا روشن نکنید و به یک مرکز تعمیر لپ تاپ مراجعه کنید.
برخی دوستان خودشان مایلند که فن لپ تاپ شان را تمیز کنند،‌ انشاء الله در مقاله‌ی دیگر در مورد شیوه تمیز کردن فن و هیت سینک لپ تاپ با شما سخن خواهیم گفت.
کارشناسان تلیا سرویس مشکلات لپ تاپ شما را صادقانه و بی کم و کاست به شما خواهند گفت و چنانچه لازم باشد و قطعه‌ای برای شما تعویض (مثلا تعویض فن لپ تاپ) شود قطعه‌ی فرسوده به شما تحویل میگردد.
برای سوال و مشاوره در این خصوص میتوانید با بخش تعمیرات تلیا سرویس تماس حاصل نمایید


وحید اصفهانی
کارشناس ارشد بخش تعمیرات
تلیا سرویس

نقل مطلب با ذکر منبع و لینک بلا مانع و تنها در این صورت شایسته شأن شما است