چگونه لپ تاپ بخریم
پاسخ به سوالات متداول شما
سؤالات شما در خصوص نگهداری و خرید لپ تاپ در این بخش پاسخ داده خواهد شد

اول صداقت

تلیا سرویس

ما خود را در کنار و مشاور مشتریان می‌دانیم، در مورد همه چیز حقیقت را به شما خواهیم گفت حتی اگر برخی همکاران دروغ را ترجیح بدهند و منافع کوتاه مدتی از این راه کسب کنند

پس هنگام مراکز نمایندگی‌ كشور تماس با ما آماده شنیدن حقایق باشید،نه تعریف و تمجید بی جا از هر چیز

با مراجعه به یک مرکز معتبر و دریافت خدمات مورد اعتماد بسیاری از مشکلات بعدی قابل جلوگیری هستند اطلاعات بیشتر >>

دریافت بهترین اطلاعات

دریافت اطلاعات در مورد لپ تاپ‌های با کارایی بالا که به دلایل مختلف قیمت آنها بهینه شده است و در واقع افت قیمت داشته‌اند به شما کمک می‌کند تا بهترین تصیم را در خصوص به روز رسانی سیستم خود بگیرید، این اخبار را از ما دریافت کنید

نحوه دانلود درایور لپ تاپ دل از سایت دل با استفاده از سرویس تگ لپ تاپ

پس از نصب ویندوز  (بخصوص ویندوز 7) معمولا  بسیاری از  درایورهای هر لپ تاپ توسط خود ویندوز شناسایی می شود و برخی از درایورها خیر! برای دانلود درایورهای لپ تاپ های دل می توانید به سایت دل مراجعه و  درایور ها و بایاس لپ تاپ خودتان را دانلود کنید.

(در مورد عملکرد بایاس در مقاله علت خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ و روشن نشدن لپ تاپ و عملکرد بایاس در تعمیر لپ تاپ شرح داده شده است.)

شاید بدانید هر لپ تاپ دل یک شماره یونیک (یگانه) به نام سرویس تگ دارد، سرویس تگ دستگاه های دل یک رشته عدد و حروف است که با همین عنوان پشت لپ تاپ نوشته شده است.  مشخصات، درایورها و بایاس هر لپ تاپ در سایت دل آمده است.

تعمیرات لپ تاپ دل - دانلود درایور لپ تاپ دل

برای دانلود درایور لپ تاپ دل خود می توانید به این آدرس مراجعه و با زدن سرویس تگ در جای مربوطه درایور خود را دانلود کنید، فقط به خاطر داشته باشید که متأسفانه آی پی های ایران اجازه ورود به سایت ساپورت دل را ندارند، و بنابراین باید از طریق مناسب به نحوی وارد این سایت شوید که آی پی شما ایران نباشد.

برخی از مشکلات لپ تاپ شما ممکن است با نصب درایور درست بر طرف شده نیازی به تعمیر  لپ تاپ نباشد. چنانچه مشکل شما با  دانلود و نصب درایور لپ تاپ بر طرف نشد می توانید با کارشناسان تلیا سرویس در بخش تعمیرات تماس گرفته و مطمئن باشید  ایراد لپ تاپ شما را بی کم و کاست به اطلاع شما خواهند رساند.

امیدوارم مطلب فوق برای کاربران و همکاران محترم مفید باشد.
توسط وحید پارسی
کارشناس
ارشد بخش تعمیرات
تلیا سرویس

نقل مطلب با ذکر منبع و لینک بلا مانع و تنها در این صورت شایسته شأن شما است