چگونه لپ تاپ بخریم
پاسخ به سوالات متداول شما
سؤالات شما در خصوص نگهداری و خرید لپ تاپ در این بخش پاسخ داده خواهد شد

اول صداقت

تلیا سرویس

ما خود را در کنار و مشاور مشتریان می‌دانیم، در مورد همه چیز حقیقت را به شما خواهیم گفت حتی اگر برخی همکاران دروغ را ترجیح بدهند و منافع کوتاه مدتی از این راه کسب کنند

پس هنگام مراکز نمایندگی‌ كشور تماس با ما آماده شنیدن حقایق باشید،نه تعریف و تمجید بی جا از هر چیز

با مراجعه به یک مرکز معتبر و دریافت خدمات مورد اعتماد بسیاری از مشکلات بعدی قابل جلوگیری هستند اطلاعات بیشتر >>

دریافت بهترین اطلاعات

دریافت اطلاعات در مورد لپ تاپ‌های با کارایی بالا که به دلایل مختلف قیمت آنها بهینه شده است و در واقع افت قیمت داشته‌اند به شما کمک می‌کند تا بهترین تصیم را در خصوص به روز رسانی سیستم خود بگیرید، این اخبار را از ما دریافت کنید

تعمیرات لپ تاپ -  دانلود درایور لپ تاپ اچ پی از سایت اچ پی بوسیله  مدل یا سریال دستگاه شما

برخ مشکلات در لپ تاپ های اچ پی نظیر کار نکردن کلیدهای فانکشن کیبورد، مشکلات صدا، کار نکردن وایرلس، مشکلات مربوط به گرافیک لپ تاپ و ... با دانلود داریور لپ تاپ و نصب آن برطرف می شود. به بیان دیگر تعمیرات لپ تاپ بصورت سخت افزاری زمانی شروع میشود که از نصب بودن درایورهای لپ تاپ مطمئن باشیم.

این مقاله شما را برای دسترسی  و دانلود داریورهای لپ تاپ اچ پی یاری میکند، برای دانلود درایور لپ تاپ اچ به صفحه ی  مخصوص این سایت که در این لینک است مراجعه کنید و به سادگی با  وارد کردن مدل لپ تاپ خود یا وارد کردن شماره سریال لپ تاپ در باکس معین شده درایور لپ تاپ خود را دانلود و نصب کنید .

معمولا نیازی به آپدیت برنامه بایاس ندارید ولی چنانچه بخواهید بایاس لپ تاپ خود را نیز آپدیت نمایید از اتصال لپ تاپ به شارژر مطمئن باشید همچنین باطری لپ تاپ شما نیز باید به حد کافی شارژ داشته باشد، با همه ی این تدابیر ممکن است هنگام آپدیت بایاس، لپ تاپ شما کاملا خاموش شده و دیگر روشن نشود که در این صورت صرفا از طریق سخت افزاری این عیب بر طرف خواهد شد.

بسیاری از عیوب لپ تاپ مانند مشکلات وایرلس، کار نکردن فانکشنهای کیبورد مانند کم و زیاد کردن نور لپ تاپ و  نظیر آنها با نصب درایورهای لپ تاپ برطرف میشود برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با  کارشناسان تلیا سرویس در بخش تعمیرات تماس گرفته و مطمئن باشید  ایراد لپ تاپ شما را بی کم و کاست به اطلاع شما خواهند رساند.

امیدوارم مطلب فوق برای کاربران و همکاران محترم مفید باشد.
توسط وحید پارسی
کارشناس
ارشد بخش تعمیرات
تلیا سرویس

نقل مطلب با ذکر منبع و لینک بلا مانع و تنها در این صورت شایسته شأن شما است